Prace budowlane w Hamar, Norwegia - atrakcyjne projekty i stawki

Adecco Solutions AS

Hamar, Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszyc klientów poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska: malarze, monterzy podłóg, płytkarzy, murarzy, cieśli konstrukcyjnych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 220-250 NOK na godzinę brutto na projekcie
  • pomoc w odpłatnym zakwaterowaniu
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • darmowe narzędzia, ubrania robocze, obuwie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 lata dowiadczenia zawodowego
  • komunikatywnej znajomoci języka angielskiego lub norweskiego

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy