Praca zdalna dla nauczycieli wychowania przedszkolnego

Katarzyna Woźniczko-Kajda

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowa, prężnie rozwijająca się firma poszukuje nauczycieli lub studentów pedagogiki przedszkolnej z głową pełną pomysłów, poszukujących ciekawych metod pracy, nietrzymających się kurczowo przewodników metodycznych, w których często proponowane aktywności są zbyt długie i nudne. Jeżeli potrafisz wymyślać spójne, atrakcyjne, utrzymujące uwagę, wspierające rozwój i zgodne z podstawą programową zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym to jest to idealna praca dla Ciebie.

Zadania:
- pisanie szczegółowego przebiegu zajęć do tematów kompleksowych (umiejętne rozplanowanie aktywności na poszczególne dni tygodnia, stosowanie dużej ilości przerywników – zabaw ruchowych)

Oferujemy:
- umowę o dzieło lub umowę zlecenie,
- pracę zdalną – pracujesz skąd chcesz, kiedy chcesz i ile chce – musisz tylko dotrzymać terminów dostarczenia gotowych tematów kompleksowych,
- możliwość rozwoju osobistego - przy współpracy długotrwałej możliwość udziału w kursach, szkoleniach, konferencjach.

Wymagania

- umiejętność pisania ciekawych, urozmaiconych, zgodnych z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego przebiegów zajęć do określonych tematów kompleksowych,
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym stosowanie zabaw w tym języku w codziennym przebiegu zajęć,
- odpowiedzialność – konieczność dostarczenia gotowych przebiegów zajęć do tematów kompleksowych na umówiony termin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz szczegółowego przebiegu zajęć głównych na jeden dzień tygodnia wraz z króciutkim opisem planowanych aktywności na pozostałe dni w wybranym temacie kompleksowym.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Prezentacja firmy

Firma jest właścicielem portalu edukacyjnego przedszkouczek.pl przeznacz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
Do ustalenia, mile widziana długotrwała współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia