Praca z językiem francuskim -- szukamy Młodszego Specjalisty ds. Eksportu

Agencja Zatrudnienia KS Service

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, pomorskie

Miejsce pracy: Tczew, Malbork, Starogard Gdański

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem, jeden z naszych Klientów, producent stolarki otworowej, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Eksportu ze znajomością języka francuskiego w Tczewie.

Oczekujesz od pracodawcy:

  • stałego zatrudnienia - oferujemy umowy o pracę
  • solidnej pensji i systemu premiowego
  • dodatkowych benefitów (karty Multisport, opieki medycznej)
  • ubezpieczenia grupowego
  • profesjonalnych szkoleń dobieranych indywidualnie
  • dofinansowania do kursów językowych
  • wsparcia koordynatora na każdym etapie zatrudnienia
  • elastycznych godzin pracy (7/8:00 – 15/16:00)

Dołącz no naszego zespołu!

Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka francuskiego w stopniu pozwalającym na płynną komunikację (wymóg konieczny)
  • biegłość w korzystania z pakietu MS Office

Nie musisz posiadać doświadczenia - wdrożymy Cię we wszystkie obowiązki!

Twoje obowiązki będą obejmowały:

  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • prowadzenie konsultacji dot. ofert/produktów w języku francuskim i przygotowywanie ofert dot. zamówień (tematyka techniczna)
  • planowanie zleceń transportowych
  • dozór nad dokumentacją ds. dostaw oraz procesów sprzedaży

Firma zlokalizowana jest w Tczewie (Rokitki).

Czekamy na Twoją aplikację!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.