Praca z językami obcymi (bez doświadczenia!)

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Jeżeli:

Dobrze znasz jeden z języków: j. francuski, j.niemiecki lub j. włoski,

J. angielski nie stanowi dla Ciebie bariery komunikacyjnej,

Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel),

Przywiązujesz uwagę do szczegółów,

Masz analityczny umysł,

Chcesz się rozwijać w korporacyjnym środowisku,

Interesujesz się analizą danych, finansami lub księgowością.

To może być Twój nowy zakres obowiązków:

Wsparcie obcojęzycznych klientów,

Analiza danych finansowych (MS Excel),

Sporządzanie raportów,

Upewnianie się, że wszystkie procedury są realizowane poprawnie i na czas.

Oferujemy:

Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

Interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej firmie,

Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych,

Możliwość poszerzania wiedzy w obszarze finansów,

Możliwość doskonalenia języków obcych w praktyce,

Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie,

Atrakcyjny pakiet benefitów.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.