Praca weekendowa! - Oferta dla Panów i Pań

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Żywiec

Zadania dla Ciebie:

• Prace przy montażu komponentów produkcyjnych

Wymagania dla Ciebie:

• Praca na zmianie dziennej lub nocnej, sobota-niedziela 6.00-18.00 lub18.00-6.00
• Dyspozycyjność do pracy w systemie WEEKENDOWYM, praca sobota-niedziela - po 12h

Oferujemy Tobie:

• Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową w systemie pracy weekendowej
• Premie do wynagrodzenia: Premia Wydziałowa, Premia za Polecenie Kandydata do pracy!
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
• Karta sportowa OK SYSTEM
• Benefit dla Pracownika Adecco +Club
• Dodatek za dojazd do pracy

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty 783-843-829!

Poleć Naszą ofertę pracy swoim znajomym, którzy poszukują pracy!

Numer referencyjny: OP/10/2017/ZYW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.