Oferta wyróżniona

PRACA W SKLEPIE INTERNETOWYM - MAGAZYN OBUWIA SPORTOWEGO

Niemcy, Kolonia, zagranica

BERYL Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

AGENCJA PRACY BERYL POSZUKUJE KANDYDATÓW TYMCZASOWYCH DO PRACY W MAGAZYNIE Z OBUWIEM, W OKOLICACH KOLONII.

OPIS STANOWISKA:

  • ZBIERANIE PRODUKTÓW WEDŁUG ZAMÓWIENIA.
  • PAKOWANIE I PRZEKAZANIE DO WYSYŁKI.
  • PRACE MAGAZYNOWE

OFERUJEMY:

  • STABILNE ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ, W PEŁNYM WYMIARZE CZASU PRACY;
  • RZETELNEGO I GODNEGO ZAUFANIA KONTRAHENTA NA TERENIE NIEMIEC, Z KTÓRYM WSPÓŁPRACUJEMY JUŻ OD WIELU LAT
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ODPOWIADAJĄCE POSIADANYM KWALIFIKACJOM;
  • ATRAKCYJNE BONUS
  • OPIEKĘ POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • POMOC W ZAKWATEROWANIU NA TERENIE NIEMIEC

Wymagania

WYMAGANIA:

  • GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY FIZYCZNEJ,
  • DOKŁADNOŚĆ I SKRUPULATNOŚĆ,
  • ZDOLNOŚCI MANUALNE
  • UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZOWANIA PRACY WŁASNEJ,
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • WŁASNY SAMOCHÓD DO WYJAZDU BĘDZIE MILE WIDZIANY

Firma BERYL zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie... zezwolenia dla Polski oraz Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma BERYL od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy BERYL jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma BERYL dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Internet / e-commerce , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie