Praca w serwisie samochodowych instalacji LPG

Eco Tech

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Serwis samochodowych instalacji gazowych Eco Tech mieszczący się w Warszawie (dzielnica Ursus) poszukuje pracownika.

Praca polega na wsparciu zespołu monterów instalacji LPG w podstawowych pracach przy montażu instalacji LPG. Docelowo chcielibyśmy taką osobę przygotować do samodzielnego wykonywania instalacji, co wiąże się ze zmianą stanowiska i wynagrodzenia, a co za tym idzie jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracy mechanika/serwisanta LPG/montera LPG
- ogólna wiedza motoryzacyjna
- chęć do nauki i pracy
- umiejętność myślenia technicznego

Prezentacja firmy

Jako firma Eco Tech od 19 lat zajmujemy się montażem i serwisem samochod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 900PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna