Opis stanowiska pracy

Osoba na proponowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjentów w znanym wielospecjalistycznym Centrum Medycznym na warszawskim Mokotowie

- obsługę kasy fiskalnej, rejestrację osobistą i telefoniczną pacjentów

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Oferujemy:

- zatrudnienie do 50% pełnego wymiaru godzin (do uzgodnienia) w godzinach popołudniowych. Może być jako praca dodatkowa

- Praca w dni powszednie (bez sobót, niedziel i Świąt)

- dobre wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie dla odpowiedniego kandydata

Wymagania

Doświadczenie w pracy w recepcji jest plusem.

Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Umiejętność pracy w zespole i obsługi klienta. Zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista i biznesowa. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodzielność, punktualność

Prezentacja firmy

Centrum Medyczne Medicenter jest wielospecjalistyczną przychodnią lekars... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas nieograniczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
dostęp do świadczeń zdrowotnych
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia