Opis stanowiska pracy

AJAKS S.A. z siedzibą w Poznaniu poszukuje pracowników do specjalistycznej pracy (i do przyuczenia zawodu) w rafineriach na terenie Europy i Polski.

WYMAGANIA:

  • predyspozycje fizyczne i dobry stan zdrowia
  • predyspozycje do wykonywania prac przy zastosowaniu sprzętu technicznego
  • poczucie odpowiedzialności i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • niekaralność

ZAPEWNIAMY:

  • specjalistyczne szkolenia zawodowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania, motywacyjny wieloletni
  • system premiowy (po okresie szkolenia)
  • przejazdy, zakwaterowanie w hotelach i diety podczas realizacji projektów
  • pracę w stabilnej, dobrze rozwijającej się i perspektywicznej firmie

CHARAKTER DELEGACJI:

Średnia długość wyjazdu zagranicznego to ok. 1-3 tygodnie pracy w rafinerii europejskiej na zmianę z realizacją kontraktów krajowych;

RODZAJ UMOWY:

  • po okresie próbnym / okresie szkolenia – umowa o pracę (etat) lub umowa kontraktowa

Preferowane osoby z Wielkopolski.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Prezentacja firmy

AJAKS to założona w 1991 roku firma specjalizująca się w usługach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inżynieria