Praca w ogrodnictwie

Timing Sp. z o.o.

Helenaveen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lubisz wyzwania? Chcesz zarobić na wakacje ? Lubisz pracę na świeżym powietrzu? Truskawki to Twój ulubiony owoc? Jeżeli na większość odpowiedziałeś tak, powinieneś podjąć pracę w Holandii z Timing! Z Nami zdobędziesz doświadczenie i zarobisz na wymarzone wakacje.

#TwojaPracaMaZnaczenie

#PodejmijWyzwanie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • sadzenie sadzonek truskawek na szklarni
  • obrywanie pączków kwiatowych truskawek (praca na zewnątrz)
  • pielęgnacja sadzonek truskawek

Oczekujemy:

  • zaangażowania
  • doświadczenia (to dla nas atut)
  • prawa jazdy kategorii B (to dla nas atut)
  • dyspozycyjności przez okres 10 tygodni

Zapewniamy:

  • stawkę: 21 lat: 10.71€, 18 - 20 lat: 8,57€
  • dodatki zmianowe
  • opiekę polskich koordynatorów
  • minimum formalności
  • stabilną pracę
  • zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • pracę w miłej atmosferze

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna