Praca w Norwegii - wykończenia wnętrz

Adecco Solutions AS

Norwegia, wszystkie rejony, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespołem rekrutacyjnym, częścią Adecco Norge AS, który od ponad 10 lat rekrutuje i koordynuje wyjazdy pracowników z branży budowlanej do Norwegii. Do dnia dzisiejszego wyjechało z nami ponad 10 tysięcy kandydatów. Jesteśmy zlokalizowani w Polsce, ale pracujemy z ofertami ze wszystkich regionów Norwegii.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny, stolarz - praca przy wykończeniach wnętrz, Norwegia

Do zakresu obowiązków będzie należeć:

• Konstrukcje drewniane, zewnętrze elewacje drewniane

• Wykończenia wnętrz (wstawianie okien i drzwi, ścianki działowe, podwieszane sufity)

Od kandydatów oczekujemy:

• Minimum 2 lat doświadczenia zawodowego

• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego

• Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych

Zapewniamy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 210 NOK na godzinę, brutto

• Opiekę konsultanta na miejscu oraz pomoc w koordynacji wyjazdu i w zakwaterowaniu

• Dofinansowanie dojazdu do Norwegii do 1500 NOK

• Zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę oraz wypłatę co dwa tygodnie

Aplikacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Czego możesz się spodziewać po wysłaniu CV? rozmowy telefonicznej z polskim konsultantem, sprawdzenia referencji, informacji o ofertach oraz doradztwa personalnego przy wyborze oferty.

Prezentacja firmy

Adecco Norwegia jest częścią Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy