Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
- kompletowanie zamówień na magazynie
- przygotowywanie towaru do wysyłki
- wyszukiwanie towarów według określonego klucza
- zbieranie zamówień za pomocą skanera
- obsługa akumulatorowego wózka jezdniowego

Czego oczekujemy
- odpowiedzialności oraz chęci do pracy
- dyspozycyjności na min. 5 miesięcy
- umiejętności szybkiego uczenia się
- gotowości do pracy zmianowej

Co oferujemy
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
- możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
- zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
- wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji