Praca w Niemczech - Inwentaryzacje

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Opis stanowiska:

• skanowanie i metkowanie towarów,
• proste prace inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagane kwalifikacje:

• nie wymagamy doświadczenia,
• znajomość języka niemieckiego będzie atutem,
• możliwość wyjazdu od zaraz na okres ok. 3 miesięcy z możliwością przedłużenia,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki,
• precyzja i dokładność wykonywanych zadań,
• pełnoletniość – warunek konieczny.

Naszym pracownikom zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji – 9,00 – 10,00 EUR brutto/h,
• darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec,
• stałą, fachową opiekę ze strony Opiekuna.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504-293-632.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.