Praca w magazynie - wyposazenie wnetrz

Pran Sp. z o.o.

Raamsdonksveer, Noord Brabant, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja PRAN nr cert.1223.
Dla naszego holenderskiego klienta, sprzedawcy mebli i elementów wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Orderpicker.

Praca polega na zbieraniu zamówien w systemie voice pick (język do wyboru: polski lub holenderski). Do dyspozycji orderpickerów są wózki elektryczne EPT.
W przypadku konieczności przeniesienia wielkich gabarytowo rzeczy praca odbywa się w parach.

Start pracy: Poniedzialek 23.10.2017
Miejsce pracy: Raamsdonksveer, Noord-Brabant

Wymagania

- Min. podstawowa znajomość języka angielskiego,
- Doświadczenie w orderpickingu,
- Dobra kondycja fizyczna (czasam trzeba będzie użyć siły),
- Prawo jazdy kat. B (bardzo mile widziane).

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min.3 miesiace
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka