Praca w magazynie w Pawlikowicach, 20zł brutto/h+premie, praca 4 dni w tygodniu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sieradz, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Sieradz, Aleksandrów Łódzki, Zgierz

MAGAZYNIER - 20 zł/h brutto + PREMIE

Firma Adecco prowadzi rekrutację pracowników do nowego, jednego z najnowocześniejszych magazynów w Europie, mieszczącego się w Pawlikowicach pod Łodzią.

ATRAKCYJNA STAWKA, 20,00 ZŁ BRUTTO za godzinę.

Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem.

Nasz klient gwarantuje:

  • umowę o pracę
  • pracę na cały etat tylko 4 dni w tygodniu po 10h, aż trzydniowy weekend
  • ubezpieczenie na życie
  • wypłatę zawsze na czas
  • prywatną opiekę medyczną u lekarzy specjalistów
  • stałą podstawę, ATRAKCYJNA STAWKA, 20,00 ZŁ BRUTTO za godzinę, dodatek nocny, premię do 15%, super stawkę za nadgodziny
  • zwiększenie stawki podstawowej po każdym przepracowanym roku
  • codziennie ciepły, domowy posiłek za 1 zł, w wersji mięsnej lub bezmięsnej do wyboru
  • 26 dni wymiaru urlopu/rok, przysługującego już od pierwszego dnia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego oraz podnoszenia kwalifikacji, program Postaw na rozwój

Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnym magazynie, gdzie czeka na Ciebie prosta praca magazynowa, którą opanujesz w bardzo krótkim czasie.

Główne zadania do wykonywania:

  • przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru na półki
  • kompletowanie zamówień złożonych przez internautów
  • pakowanie produktów i przygotowanie ich do wysyłki

Jesteś idealnym kandydatem jeśli tylko

  • jesteś pełnoletni/a
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym
  • masz dobrą kondycję fizyczną
  • możesz pracować w systemie 10 godzinnym
  • masz motywację do pracy
  • jesteś osobą odpowiedzialną
  • posiadasz własny transport do pracy

Nie czekaj, aplikuj już dziś.

Dzwoń pod numer 723 190 190 lub 695 060 764

Zapraszamy do kontaktu. Zespół Adecco.

Numer referencyjny: ALD/09/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.