Praca w magazynie – sortownia paczek w Niemczech – SZYBKI WYJAZD NA 4 TYGODNIE.

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Możesz wyjechać na 4 tygodnie? Możliwość wypłaty zaliczki, już po pierwszym tygodniu pracy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

- Szybki wyjazd na min. 4 tygodnie.
- Miejsce pracy: sortownia kurierska, blisko granicy z PL,
-Charakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektryczne wózki, na które nie trzeba mieć uprawnień,
- Klient: GLS
- Godziny pracy: godziny dzienne lub nocne
- Dojazdy do pracy: zapewnione,
- Umowa : na niemieckich warunkach,
- Stawka: do 13,90 EUR
- Zakwaterowanie: 2-3 osobowe pokoje
- Ubezpieczenie: TAK

Oferujemy:

- Możliwość wyjazdu w przeciągu 3 dni
- Praca na min. 4 tygodnie z możliwością przedłużenia,
- Wsparcie polskich brygadzistów i koordynatorów,
- Pomoc w organizacji transportu do Niemiec,
- Stawka do 13,90 EUR,
- Możliwość wypłat zaliczkowych, już po pierwszym tygodniu pracy,
- Premie wakacyjne oraz świąteczne

Wymagania

Zadzwoń: 799 355 445

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie