Praca w magazynie – sortownia paczek w Niemczech – 15.54 EUR/H

JOBWERKE Sp. z o.o.

Niemcy, Kassel, zagranica

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do pracy w Niemczech po raz pierwszy i masz obawy? Zabierz ze sobą kolegę/brata/ szwagra itd.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

- Miejsce pracy: sortownia kurierska.
-Charakter pracy: rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, do dyspozycji elektryczne wózki, na które nie trzeba mieć uprawnień,
- Klient: GLS
- Godziny pracy: godziny dzienne lub nocne
- Dojazdy do pracy: zapewnione,

- Umowa : na niemieckich warunkach,

- Stawka: do 2800 EUR
- Zakwaterowanie: 2-3 osobowe pokoje
- Ubezpieczenie: TAK

Oferujemy:

- Wspólny pokój, ta sama zmiana, ten sam projekt,

- Wsparcie polskich brygadzistów i koordynatorów,
- Pomoc w organizacji transportu do Niemiec,
- Stawka do 16,25 EUR/h
- Możliwość wypłat zaliczkowych, już po pierwszym tygodniu pracy,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji