Praca w logistyce z językiem angielskim

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1122327

Dla naszego klienta, lidera w branży towarów konsumpcyjnych z siedzibą w Katowicach (Szopienice), poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Logistyki, gotowej do podjęcia zatrudnienia "od zaraz".

Opis stanowiska:

  • Planowanie transportu i przetwarzanie zamówień.
  • Ścisła współpraca z dostawcami, przewoźnikami, fabrykami oraz magazynami firmy.
  • Monitorowanie przesyłek.
  • Planowanie ładunków i zleceń dla floty pojazdów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Mile widziane doświadczenie związane z logistyką (może być w ramach studiów).
  • Wykształcenie wyższe związane z logistyką.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z opcją przedłużenia.
  • Pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland