Opis stanowiska pracy

Posiadamy wolne miejsca pracy dla kelnerów/-ek, barmanów/-ek, osób do sprzedawania lodów i lodziarzy do pracy sezonowej w lodziarniach włoskich na terenie całych Niemiec.

Oferujemy:
- legalną pracę na terenie całych Niemiec u sprawdzonych pracodawców
- możliwośc rozwoju zawodowego
- nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pracę sezonową
- wynagrodzenie 1300 - 1600 euro netto miesięcznie (w zależności od
doświadczenia)

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowiskach
- umiejętność współpracy
- sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Agentur GastroJob działa z dużym powodzeniem na rynku niemieckim od 2002... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Inne