Praca w korporacji z językiem francuskim

HRO Recruitment

Kraków, małopolskie

HRO Recruitment to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Kraków

Zadania na podanym stanowisku:

• Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów,

• Dbanie o procedury kontroli,

• Weryfikacja zgodności dokumentów z zasadami i procedurami,

• Przeszukiwanie baz danych,

• Kontrola procesów należytej staranności i procesów KYC,

• Rozwiązywanie pojawiających się problemów,

• Bieżące poprawianie procesu pracy, aby był bardziej wydajny,

• Rozwijanie wiedzy na temat procedur związanych z CDD,

• Efektywna praca, która ma zapewnić wzajemnie satysfakcjonujące rozwiązania kluczowych kwestii.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego,

• Znajomość języka angielskiego B1/B2

• Umiejętność pracy zespołowej, ale także zdolność do samodzielnej pracy,

• Zdolności analityczne,

• Przywiązywanie uwagi do szczegółów,

Oferujemy:

• Stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

• Interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej firmie,

• Jasno określony zakres obowiązków,

• Prywatną opiekę medyczną, bonusy dla pracowników.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.