Praca w korporacji dla osób z językami

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1163493

Poszukujemy osób posługujących się  językiem angielskim oraz dodatkowo francuskim lub niemieckim.

Nasz klient to jedna z najbardziej szanowanych i prestiżowych międzynarodowych firm w Krakowie. Poszukujemy osób, które tak jak ta firma mają wysokie cele i ambicje, aby być coraz lepszym każdego dnia.

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, cenisz więź z innymi ludźmi i jesteś gotowy na codzienne podejmowanie nowych wyzwań to musisz dołączyć do zespołu pełnego profesjonalistów!

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać swoje CV w języku angielskim lub zadzwoń do nas już teraz!

Nie zastanawiaj się tylko aplikuj!

Zapraszamy bo takie oferty nie zdarzają się często!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy