Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (przygotowanie dokumentów do zatrudnienia, komunikacja z pracownikami, kierowanie na badania lekarskie, kierowanie na zakwaterowanie);
  • koordynacja obiegu dokumentów związanych z przyjęciem pracowników do pracy;
  • obsługa pracowników tymczasowych/zleceniobiorców w trakcie zatrudnienia; (reagowanie na bieżące potrzeby; pomoc w banku, u lekarze, aptece etc.)
  • pomoc w koordynacji projektu i przyjmowaniu nowych pracowników
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy;
  • tworzenie harmonogramów zleceń;
  • nadzór nad transportem z miejsca zamieszkania do miejsca wykonywania zlecenia;
  • wyszukiwanie zakwaterowań pracowniczych;

Wymagania

Oczekujemy:

  • Bezproblemowo komunikujesz się w języku angielskim,
  • Z uwagą i otwartością podchodzisz do potrzeb Klienta;
  • Cechuje Cię analityczny umysł, dlatego potrafisz efektywnie pracować z dużą ilość różnorodnych informacji, danych, terminów;
  • Skutecznie pracujesz pod presją czasu i w okresie natłoku zadań, potrafisz wyznaczać priorytety i realizować wiele zadań w podobnych terminach;
  • Ze starannością i skrupulatnością podchodzisz do realizacji obowiązków administracyjnych, do pracy związanej z dokumentacją, przygotowaniem zestawień i harmonogramów;
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B oraz samochód zdolny do krótkich podróży służbowych
  • Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office;
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

www. matysart. pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 150PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca