Praca w Hotelu / bufet śniadaniowy / sprzątanie

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Serwowanie śniadań / Pokojówka / Hotel

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Pracowników do pracy w hotelu. Klient prowadzi przytulny hotel ze Spa.

Miejsce pracy: 97833 Frammersbach (Bawaria), Niemcy
Rozpoczęcie zlecenia: 01 lub 07.10.19r.
Zakończenie zlecenia: 11.11.19r. (z możliwością przedłużenia)

Oferujemy:
• Wynagrodzenie 12,00 euro brutto/h
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Bezpłatne wyżywienie
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
• Samodzielnie przygotowywanie bufetu śniadaniowego
• Pomoc w kuchni przy kolacji
• Sprzątanie pokoi hotelowych

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w kuchni (samodzielnie przygotowywanie posiłków śniadaniowych) lub na podobnym stanowisku
• Znajomość języka niemieckiego min. A2 (podstawy do komunikatywny)
• Mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.