Praca w Holandii w okresie świąteczno-noworocznym bonusy świąteczne

Beetsma Sp. z o.o.

Zwaag, zagranica

Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy osób chętnych do pracy na różnych projektach w okresie świąteczno-noworocznym .
Z nami nie będziesz się nudził !!!

Wyjeżdżaj z nami !!!

Gwarantujemy dobrą jakość i profesjonalizm.

Wymagania:
- dyspozycyjność na okres świąteczny 7 grudnia 2018 do 7 stycznia 2019
- chęć i motywacja do pracy
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:biuro.jaslo@beetsma.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferujemy:
-brak stawki wiekowej
-po przepracowanych 4 tygodniach bonus 150 Euro
- szybkie załatwienie formalności
- opiekę koordynatora
- przejazd naszymi przewoźnikami

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna