Praca w Holandii -szklarnia/produkcja/magazyn - bez doświadczenia - również dla par!

Beetsma Sp. z o.o.

Zwaagdijk, Aalsmeer, Den Haag, Roosendaal, Weert, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca od zaraz!
Mile widziane pary.

Oferujemy różne projekty:
- magazynowe - pakowanie produktów/zbieranie zamówień/rozładunek kontenerów
- szklarniowe - przy warzywach/owocach/kwiatach
- produkcyjne - pakowanie/sortowanie produktów

Dopasowujemy oferty zgodnie z oczekiwaniami i umiejętnościami przyszłych pracowników!

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy w krótkim okresie czasu
- duża motywacja
- znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy w Holandii

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
- zakwaterowanie blisko miejsca pracy
- opiekę polskiego koordynatora na miejscu
- stałą pracę!

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka