Praca w Holandii - PIELĘGNACJA I ZBIÓR KWIATÓW

Get Job Sp. z.o.o.

Holandia, zagranica

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w za- kresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

PIELĘGNACJA I ZBIÓR KWIATÓW

Miejsce pracy: okolice Venlo

Start pracy: wrzesień 2019

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:

  • Pielęgnacja kwiatów, obrywanie liści,
  • Zbiór kwiatów,
  • Bukietowanie,
  • Przygotowywanie kwiatów do sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy :

  • MOTYWACJA do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie przy zbiorze, bukietowaniu i pielęgnacji,
  • osobiste konto bankowe,
  • zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • STAWKĘ GODZINOWĄ co najmniej 9.94€ brutto,
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • opiekę POLSKIEGO REZYDENTA,
  • ZAKWATEROWANIE dla pracowników,
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy
  • korzystniejsze wynagrodzenie niż na umowie holenderskiej
  • bonusy dla pracowników (frekwencyjny, rekomendacyjny)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.