Praca w Holandii od zaraz - szklarnia/produkcja/magazyn - bez doświadczenia!

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby zmotywowane i chętne do wyjazdu od zaraz do pracy:

- szklarniowej, np. przy różach
- produkcyjnej, np. przy sałatkach
- magazynowej, np. jako order picker lub operator wózka widłowego

Posiadamy dużo ofert pracy, które dopasowujemy do oczekiwań i umiejętności naszych kandydatów.

Bardzo mile widziane pary!

Nie wymagamy doświadczenia!

Mile widziane:
- znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B

Poszukujemy osób gotowych do wyjazdu w krótkim okresie czasu na co najmniej cały sezon.

Oferujemy:

- stałą pracę (u jednego klienta!) na długi okres czasu od zaraz
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
zakwaterowanie, ubezpieczenie, pomoc koordynatora na miejscu

Czekamy na zgłoszenia  lub telefonicznie: 733 355 263

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji