Praca w Holandii od zaraz! Ofert także dla par!

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii.

Praca od zaraz! Oferty także dla par!

Miejsce pracy, Holandia, różne lokalizacje!

Oferujemy pracę w następujących sektorach:

- produkcja

- logistyka

- ogrodnictwo

Wymagania

- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz, na dłuższy okres czasu
- gotowość do pracy w okresie świątecznym
- dobry stan zdrowia oraz motywacja do pracy
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- legalną pracę w Holandii
- możliwość stałej współpracy
- tygodniowy system wypłat
- opiekę koordynatora
- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu

Osoby zainteresowane pracą, proszone są a przesłanie CV za pośrednictwem portalu infopraca lub kontakt telefoniczny: 733-359-207.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji