: PRACA W GLS niedaleko Berlina – rozładunek i załadunek kontenerów

Grupa Ideal

Berlin, zagranica

Miejsce pracy: Berlin

Poszukujesz nowej pracy za granicą? Chcesz wyjechać do pracy, lecz obawiasz się organizacji wyjazdu?

Spróbuj swoich sił z IDEAL, a my zaopiekujemy się Tobą i pomożemy we wszelkich formalnościach.

Opis stanowiska:

rozładunek i załadunek kontenerów   z   przesyłkami   kurierskimi

praca wykonywana jest na hali sortowni kurierskiej

praca z polskim zespołem

Wymagania:

wysoka sprawność fizyczna

zaangażowanie w wykonywaną pracę

stosowanie się do poleceń przełożonego

pozytywne podejście do swoich obowiązków

Oferujemy:

legalną pracę

zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach

stawkę 9,88€ brutto/dzień i 11,85€ brutto/noc

pokoje 2-3 osobowe

całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)

pomoc w zorganizowaniu transportu

zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

możliwość pracy w dodatkowych godzinach

pracę na krótki bądź długi okres, ty decydujesz. :-)

Aplikuj, a my dopasujemy termin Twojego wyjazdu!

Grupa Ideal
Grupa Ideal