Praca w gastronomii we Francji! Alpy! Bez francuskiego!

IPF GROUP S.A.

Alpy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma IPF Group, lider wśród firm oferujących propozycje pracy we Francji, poszukuje osób do pracy we Francji:

Pomocnik kucharza, zastępca szefa kuchni lub szef kuchni !

Miejsce pracy: przepiękne Alpy francuskie!

Szansa również na dobry start w karierę zawodową i atrakcje podróżnicze!

Zadania:

- przygotowanie potraw

- ustalanie karty dań

- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni

- lub stanowiska szefa kuchni / zastępcy szefa kuchni

-praca w restauracji hotelowej !

Oferujemy:

- Bezpłatne korzystanie z usług oferowanych przez ośrodek (siłowania, basen, narty itp.)

- Bezpłatny transport !

- Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu!

- Atrakcyjne wynagrodzenie

-Zatrudnienie bezpośrednio u francuskiej firmy z branży hotelarskiej, francuską umowę o pracę (liczy się do stażu pracy w Polsce)

- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

- pełne ubezpieczenie zdrowotne

- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 euro)

- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

- możliwość przedłużenia pracy lub awansu!

Rozmowa rekrutacyjna około 21-22 luty w Poznaniu!

Spotkanie bezpośrednio z pracodawcą.

Praca od marca!

Wymagania

Wymagania:

- praktyka na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe

- komunikatywny język angielski

- zainteresowanie gastronomią

-gotowość do wyjazdu na kilka miesięc

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
kilka miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
49PLN - 59PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
100 EURO za polecenie pracownika
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka