Praca w firmie motoryzacyjnej! Dojazd z Lubina, Polkowic, Głogowa!

Work & People Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Gwarantowany dojazd dla pracowników Lubina, Polkowic i Głogowa!

Obowiązki:

* obsługa maszyn produkcyjnych
* montaż elementów metalowych
* dbanie o jakość i kontrola wytwarzanych części

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka zasadnicza + premie
• Możliwość zatrudnienia na stałe
• Możliwość skorzystania z ubezpieczenia PZU oraz karnetu Benefit Sport na preferencyjnych warunkach
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
• Gwarantowana podwyżka stawki zasadniczej po trzech miesiącach zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie w produkcji
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji