LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca w fabryce Zielonej Energii w Biskupicach Podgórnych

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Dzierżoniów, Kłodzko

Nr ref.: 0032155

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Szukamy nowej siły w fabryce baterii samochodów elektrycznych na stanowisko Operatora produkcji.

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest:

  • aktywna kontrola prawidłowości procesów produkcyjnych za pomocą paneli sterujących,
  • załadunek surowców do maszyn produkcyjnych przy użyciu specjalnych wózków transportowych.

Oczekiwania:

  • Oczekujemy podstawowej znajomości programu MS Excel,
  • gotowości do pracy w systemie 4 dni pracy 4 dni wolnego (2 dni 6:50-19:00, 2 dni 18:50-7:00, następnie 4 dni wolnego),
  • doświadczenie na stanowiskach operatora produkcji lub maszyn będą dodatkowym atutem.

Oferta:

  • Podpiszesz umowę o pracę od razu na dwa lata (bez okresu próbnego) bezpośrednio z pracodawcą,
  • Gwarantujemy stałą miesięczną pensję w wysokości 3600 zł brutto + premię uznaniowo-frekwencyjną do 600 zł brutto w zależności od działu,
  • Zapewniamy darmowe dojazdy z kilkudziesięciu miejscowości Dolnego Śląska, pomoże to zaoszczędzić dodatkowe pieniądze,
  • Otrzymasz bogaty pakiet socjalny, który obejmuje dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie, kartę Multisport, paczki na święta, owoce w każdy wtorek, oraz wiele innych!

NIE ZWLEKAJ, APLIKUJ!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.