PRACA W DZIALE IT

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1116233

IT SUPERVISOR!

Prowadzę rekrutację na stanowisko IT SUPERVISORdla naszego klienta w Krakowie. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego – zapraszam do kontaktu.

Główne zadania dotyczące stanowiska:

- Wspieranie pracowników firmy na całym świecie w zakresie wszystkich zagadnień związanych z IT.
- Ścisła współpraca z członkami zespołu programistów i przestrzeganie ustalonych procedur.
- Zarządzanie wieloma procesami usług klienckich, w tym koordynacja z innymi obszarami IT, kierując się wskazówkami starszych członków zespołu.
- Monitorowanie codziennych czynności związanych z serwisem i modyfikowanie zgodnie
z wymaganiami.
- Prowadzienie i wspieranie działań personelu Service Desk.
- Reagowanie na wezwania, pytania lub problemy związane z systemami lub sprzętem w sposób terminowy i efektywny.
- Rejestrowanie pytań i problemów oraz rejestrowanie działań podjętych w Systemie Biletów (HP Service Manager).
- Pomoc usługodawcy IT w GBS z zatrudnianiem personelu sekcji. Zapewnianie danych wejściowych do oceny wydajności i spotkań na temat poziomu usług.

Szukamy kandydatów, którzy:

- Potrafią płynnie porozumiewać się w języku angielskim.
- Posiadają umiejętność kierowania procesem.
- Są doświadczeni w zakresie łączności sieciowej i infrastruktury, w tym dostępu bezprzewodowego i zdalnego.
- Potrafiących rozwiązać trudne problemy techniczne.
- Posiadających umiejętności negocjacyjne.
- Umieją dokumentować procesy w jasny i zwięzły sposób, tak aby członkowie zespołu i inne działy mogli je zrozumieć.
- Masz 1-2 lata doświadczenia w dziale IT Service Desk
- Posiadają doświadczenie w zarządzaniu.

Oferujemy:

- Bycie częścią międzynarodowego zespołu IT i wgląd na naszą globalną działalność oraz na to, jak pracujemy na różnych rynkach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech i Francji.
- Otwartą i zaufaną prace zespołową, w której cenimy sobie radość po drodze.
- Nieformalną atmosferę i wszystko, czego doświadczysz w naszym nowoczesnym biurze.
- Konkurencyjne korzyści, które obejmują między innymi prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, multisport.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANA/Y APLIKUJ!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland