Praca w dziale Back Office (bank)

Katowice, śląskie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0023601
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • Realizacja przeglądu danych Klientów korporacyjnych pod kątem poprawności informacji;
  • Analiza Klienta oraz uzupełnianie jego danych w kartotece,
  • Praca w zespole.

Oczekiwania:

  • Biegła obsługa komputera,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu bankowości.

Oferta:

  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Wsparcie przełożonych oraz zespołu.
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z... polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość