Praca w Call Center - 1800zł netto + premie!

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

- telefoniczna obsługa połączeń przychodzący i wychodzących
- telefoniczna negocjacja warunków spłaty należności
- obsługa systemu informacji o dłużnikach, wprowadzanie aktualizacji i monitorowanie zaległości

Wymagania:

- wysoka motywacja do pracy
- umiejętność nawiązywania kontaktu
- wysoka kultura osobista
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- doświadczenie dziale obsługi klienta, bądź call center będzie dodatkowym atutem
- status studenta

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
- pracę od 8:00 do 16:00 bądź, elastyczne godziny pracy (wybór należy do Ciebie!)
- atrakcyjne wynagrodzenie, już na start 1800 zł netto!
- jasny, realny do osiągnięcia system prowizyjny
- kawę i herbatę do woli!
- spotkania integracyjne
- nie musisz mieć doświadczenia, oferujemy szkolenie wdrożeniowe
- biuro zlokalizowane blisko centrum miasta
- pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.