Opis stanowiska pracy

Obsługa biura - odbieranie i wysyłanie maili związanych z akwizycją szkoleń, telefonów, przygotowanie skryptów na szkolenia, wysyłka zamówień ze sklepu internetowego (ok 10-12 zamówień tygodniowo), prowadzenie magazynu (w tym składanie zamówień) na potrzeby sklepu internetowego oraz na szkolenia, przygotowanie dokumentów dla księgowości, pilnowanie terminów płatności, składania dokumentów etc.

Wymagania

Znajomość programów komputerowych - excell, word, PP
Łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów telefonicznych
Zdolność logicznego samodzielnego myślenia
Skrupulatność/uporządkowanie
Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy (własny samochód do okazjonalnego wykorzystania mile widziany)
Przyjazne nastawienie do zwierząt będzie pomocne

Prezentacja firmy

Szkolimy ludzi w "obsłudze" koni - uczymy jak się mogą z nimi porozumiew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
12 miesiecz
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 600PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat