Praca w bankowości

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1171650

Jedna z największych globalnych korporacji z sektora bankowego, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko w dziale obsługi klienta oraz administracji, posługujących się językiem angielskim.

Na stanowisku nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie, firma zapewnia pakiet szkoleń wdrażających, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz pracę hybrydową.

 Oferujemy:
- prywatną opiekę medyczną
 - atrakcyjne wynagrodzenie
- dofinansowanie do studiów podyplomowych i szkoleń
- możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
- pracę hybrydową
- sprzęt do pracy

 Obowiązki na stanowisku:
 - kompleksowa obsługa klienta drogą telefoniczną i mailową
 - wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie
- aktualizacja danych w systemie
- ścisła współpraca z managerem i innymi departamentami w firmie
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy i relacje z klientami

 Jedynym wymogiem na stanowisku jest swobodne posługiwanie się językiem angielskim i umiejętność dobrej organizacji pracy oraz analitycznego myślenia. Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymogiem.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania, aplikuj!

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy