Praca sprzedawca 1/1 etat ul. Zamkowa Warszawa Targówek

Sklep Spożywczy

03-890 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię pracownika na stanowisku sprzedawca w sklepie ogólnospożywczym GROSZEK ul. Zamkowa 13 na Warszawskim Targówku.

Praca w miłej rodzinnej atmosferze.

Praca na 1/1 etatu
Praca zmianowa
5,30-13,30 lub 13,00-21,00

lub praca na 1/2 etatu w godzinach
17,00-21,00

Niezbędna do pracy książeczka sanepidu
Doświadczenie w pracy w sklepie mile widziane, lecz nie konieczne.
Osoby zainteresowane pracą proszę o przesyłanie aplikacji z informacją czy chcieli by na 1/1 etatu czy tez na 1/2 etatu, lub telefonicznie 600747686

Prezentacja firmy

Sklep spożywczy działający pod szyldem GROSZEK w Warszawie na Pradze Pół... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie