PRACA SEZONOWA NA POLU PRZY MATACH ROŚLINNYCH (STABILNE GODZINY)

E&A Sp. z o.o.

Odijk / Holandia, zagranica

Miejsce pracy: Odijk / Holandia

Pracując w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów - największego na świecie producenta mat roślinych, poszukujemy kandydatów do prac polowych.

Obowiązki:

  • rozmnażanie roślin,
  • sadzenie,
  • plewienie,
  • zwijanie i i ładowanie gotowych mat,

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie w wysokości 10,71 € brutto za godzinę (stawka wiekowa)
  • odzież i obuwie ochronne
  • zapewnienie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
  • płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • wkład na urlop 8,00% dochodu brutto i odpoczynek 8,30 % dochodu brutto
  • jasne tygodniowe podsumowanie godzin i kosztów pracy
  • tygodniowe przelewy bezpośrednio na konto walutowe w Polsce
  • płatna organizacja podróży za granicą z naszym zaufanym przewoźnikiem
  • płatności podatkowe, które zrekompensują nadpłacone podatki

Wymagania:

Szukamy osób sprawnych fizycznie i silnych fizycznie, które lubią pracę na świeżym powietrzu i nie mają przeciwwskazań do takiej pracy. Doświadczenie w ogrodnictwie będzie mile widziane.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, przez E&A Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 3/1 w Opolu, dla potrzeb realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie potwierdzam, iż zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!