Praca Sekretarka / przedszkole międzynarodowe / Warszawa Ochota

Prowork.PL

Ochota / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedszkola na Ochocie, pilnie poszukujemy osoby do pracy jako Sekretarka. Jeśli znasz angielski w stopniu dobrym i chciałabyś pracować w renomowanym przedszkolu w Warszawie, skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Klient ProworkPL, renomowane międzynarodowe przedszkole mieszczące się na Ochocie zatrudni miłą osobę ze znajomością angielskiego do pracy jako sekretarka. Wymagana jest dobra znajomość angielskiego oraz mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg. od lipca 2017.

Wymagania

mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej
b. dobra znajomość angielskiego
wysoka kultura osobista
wymagane referencje z poprzednich miejsc pracy

Warunki
Okres pracy: minimum 1 rok
Wynagrodzenie: do ustalenia
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
Forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy w Polsce i za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa