Opis stanowiska pracy

- ścinanie róż
- pielęgnacja

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy w Holandii
- dyspozycyjność od zaraz na długi okres czasu
- Chęć i motywacja do pracy fizycznej
- mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego/niemieckiego/niderlandzkiego
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- możliwość rozwoju zawodowego
- opiekę koordynatorów
- ubezpieczenie zdrowotne
- dojazd do miejsca pracy
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 533 630 149 lub 575 551 900

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna