Praca przy produkcji

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:

- prace magazynowe polegają na pakowaniu gier planszowych

- pomoc operatorowi przy produkcji

- segregowanie paczek

- paletowanie

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej;

- stawka godzinowa – 18,30 zł/brutto

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, lub o kontakt telefoniczny: 509 784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.