Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Praca przy produkcji w Sosnowcu

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania związane będą z produkcją podzespołów elektronicznych:

- montażem komponentów,
- obsługą maszyn,
- kontrolą jakości,
- pakowaniem.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Chętnie spotkamy się z:

- osobami energicznymi i angażującymi się w powierzone zadania,
- posiadającymi koordynację wzrokowo-ruchową,
- chętnymi do pracy i nauki.

Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3-zmianowym i potrzebujesz stabilnego zatrudnienia?

Aplikuj, zadzwoń pod numer 695 060 057 lub wyślij SMS o treści "PRACA"- oddzwonimy!

Będziemy wdzięczni za polecenie naszej oferty znajomym.

Proponujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie,
- 350zł brutto dodatku frekwencyjnego
- za każdą przepracowaną sobotę dodatkowo 100 PLN brutto i dzień wolnego w tygodniu

- premie uznaniowe
- możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych - karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: 23/08/2018/BIT

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji