Pracownik Produkcji - Praca przy produkcji okien drewnianych

HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Niemcy, Bad Lausick, zagranica

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Niemcy, Bad Lausick

Zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach:

  • cięcie drewna zgodnie z zamówieniami od klientów, umiejętność czytania druków zamówień po niemiecku,
  • wymiana osprzętu maszyny, wprowadzanie ram okiennych do obróbki do maszyny,
  • smarowanie ram klejem, klejenie ram drewnianych, obsługa maszyny do klejenia,
  • uszczelnianie ram,
  • lakierowanie ram drewnianych pistoletem lakierniczym,
  • uszczelnianie okien uszczelkami gumowymi,
  • szklenie ram okiennych,
  • przygotowanie gotowych okien do wysyłki.

Wymagane kwalifikacje:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • komunikatywna znajomość j.niemieckiego
  • precyzja i dokładność.

Oferujemy:

  • pracę w agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie,
  • pełne ubezpieczenie i odoprowadzone składki na terenie Polski,
  • sprawdzone i pewne miejsce pracy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • wynagrodzenie w zależności od stanowiska 11,50 - 13,50 Euro brutto/ h
  • darmowe zakwaterowanie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.