Praca przy produkcji lekkich części samochodowych - również dla kobiet - Pruszków

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydata/kandydatów na stanowisko:

Montażysta - operator

Miejsce pracy: Pruszków

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Praca przy produkcji lekkich części samochodowych
  • Prace manualne - składanie niewielkich podzespołów
  • Obsługa urządzeń automatycznych i półautomatycznych
  • Sprawdzanie poprawności zmontowanych części
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży Automotive
  • Umowę o pracę tymczasową, ze stawką godzinową 14 zł brutto
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie zawsze na czas

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dobry wzrok
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dokładność, odpowiedzialność i uczciwość
  • Umiejętność pracy w zespole

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.