Praca przy produkcji drutów zbrojeniowych - 13,05 euro brutto/h + dodatki - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aalter, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Aalter, Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko operatora maszyn dla firmy zajmującej się wytwarzaniem drutów zbrojeniowych.

Opis stanowiska

Głównym obowiązkiem pracownika jest obsługa maszyny do produkcji drutów, prętów lub łączenia siatek zbrojeniowych.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie przy podobnej produkcji
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

  • polsko-belgijską umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 13,05 euro brutto/h
  • dodatek przy zmianach dziennych (10%), z którym stawka wynosi 14,35 euro brutto/h
  • dodatek przy zmianach nocnych (20%), z którym stawka wynosi 15,66 euro brutto/h
  • premię roczną (tzw. 13. pensję)
  • kartę paliwową za wyjazd własnym samochodem
  • dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • 50 euro za polecenie innego pracownika
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy