Praca przy produkcji - dołącz do załogi

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp.K. – Agencja Zatrudnienia (nr cert.13589) - dla swojego Klienta – poszukuje osób na stanowisko:

Monter/Monterka
Lokalizacja: Wrocław, Oporów

Oferujemy:

• zatrudnienie od zaraz u naszego Klienta, a nie w Agencji,
• system 3-zmianowy (6.00 – 14.00, 14.00 – 22.00, 22.00 – 6.00)
• umowa o pracę, w okresie próbnym wynagrodzenie 16,20 zł / h brutto, po okresie próbnym 16,70 zł / h brutto
• po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony
• po 3 miesiącach premię: 200 – 500 zł brutto
• wykonywanie czynności przy maszynach, nie przy taśmie
• opiekę Brygadzisty, który szkoli, pomaga, wspiera
• dowóz z Kątów Wrocławskich, Sośnicy, Sadkówka, Sadkowa, Baranowic, Pietrzykowic, Smolca, Mokronosa
• dojazd z Wrocławia (jedna linia: Psie Pole-Ogród Botaniczny-Dworzec Centralny PKS-Zaporowska-Kwiatkowskiego) i z powrotem), (druga linia: Kamieńskiego-Bałtycka-Dworzec PKS Nadodrze-Legnicka/Jana Pawła-Legnicka/Kwiska-Nowy Dwór/Krzyżówka i z powrotem
• dojazd również autobusem 319

Zadania:

• obsługa maszyn
• montaż, pakowanie wyprodukowanych elementów
• sporządzanie dokumentów
• dbanie o jakość wyprodukowanych elementów

Wymagania

• zdolności manualne
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• doświadczenie w wykonywaniu prac produkcyjnych mile widziane
• mile widziane Panie (więcej stanowisk, praca siedząca) i Panowie

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 722PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji