Praca przy kompletacji zamówień w magazynie odzieżowym-od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Oferujemy:

- zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

- umowę zlecenie,

- umowę o pracę po przepracowanych 6 m-cach,

- przyjazną atmosferę.

Wymagania:

- ukończone 18lat,

- gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku od 6:00-16:00.

Obowiązki:

- kompletowanie zamówień magazynowych,

- pobieranie/odbieranie towarów,

- sortowanie towarów oraz wykładanie na półki.

Proszę o dopisanie w cv lub treści zgłoszenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych z wykorzystaniem adres e-mail/sms w celach marketingowych. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. z o.o. moich danych osobowych w celach marketingowych z wykorzystaniem połączeń telefonicznych. Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Numer referencyjny: MO/08/2018/WRC/MS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.