Praca przy budowie tuneli - Elektryk, Mechanik

Work Service Express

Paryż, zagranica

Miejsce pracy: Paryż

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2500 € netto nawet do 3000 € netto,
  • zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas!
  • rozwój zawodowy na kolejnych projektach – dla dobrych pracowników zawsze znajdziemy dobry projekt),
  • możliwość długotrwałego zatrudnienia – Ty decydujesz ile z nami pracujesz,
  • na projekcie gwarantujemy opiekę profesjonalnego, polskojęzycznego koordynatora
  • opiekę Rzecznika Praw Pracownika

Zakres obowiązków:

Mechanik prac podziemnych

  • Przeglądy okresowe instalacji, materiałów i maszyn budowlanych
  • Diagnostyka awaryjna, naprawa, interwencje, regulacja i ustawienie
  • Poziom zawodowy N2
  • Znajomość mechaniki, hydrauliki, elektryczności i elektryki urządzeń
  • Praca w systemie 3x8 lub 8/6

Elektryk:

  • Prace elektryczne w tunelu
  • Kładzenie kabli
  • Budowa mostów kablowych

Cieśla:

  • Prace przy szalunkach ruchomych,
  • Prace betoniarskie

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracy przy budowie tuneli lub w górnictwie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania i umiejętności pracy w zespole,

Mile widziane:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem (zapewniamy dodatek amortyzacyjny!)
  • Podstawowa znajomość języka francuskiego,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.