Praca popołudniowa dla Studenta - Telefoniczny Doradca Klienta

CCIG

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • telefoniczna obsługa klienta - ruch wychodzący i przychodzący;
  • obsługa sklepu internetowego m.in. zamówienia, reklamacje, doradztwo, sprzedaż usług;
  • realizacja wyznaczonych celów grupowych i indywidualnych.

Pasujemy do siebie jeśli:

  • posiadasz status osoby uczącej się;
  • jesteś dyspozycyjna/ny do pracy w godzinach popołudniowych od poniedziałku do piątku min. 30 godzin;
  • jesteś dyspozycyjna/ny do pracy weekendowej min. 22 godziny;
  • szybko przyswajasz wiedzę i nie boisz się nowych wyzwań :)
  • masz odpowiedzialne podejście do pracy i zadań;
  • będziesz dyspozycyjna/ny na całym pakiecie wdrożeniowym.

hmm i co jeszcze? Masz w sobie dużo optymizmu i chęci do pracy :)

Nasza oferta dla Ciebie:

  • wynagrodzenie wypłacane dwa razy w miesiącu (podstawa + premie za sukcesu indywidualne i grupowe)
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy, zakończony Certyfikatem;
  • grafik układany z tygodnia na tydzień;
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia;
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i zdolnym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznych ścieżek kariery.

Zainteresowała Cię nasza oferta? :) To świetnie, aplikuj i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej.

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing